Raksti / Jaunumi

Mēs – „Mēness aptieka” kā Latvijas iedzīvotāju mīlētākais zīmols farmācijā 2020. gadā!

Mēs – „Mēness aptieka” kā Latvijas iedzīvotāju mīlētākais zīmols farmācijā 2020. gadā!

Mēs – „Mēness aptieka” kā Latvijas iedzīvotāju mīlētākais zīmols farmācijā 2020. gadā – esam lepni būt uzņēmums veselākai sabiedrībai, uz kuru vienmēr var paļauties!

Mūsu farmaceiti sarežģītajos pandēmijas  apstākļos nemainīgi ik dienu aptiekās visā Latvijā sniedz farmaceitisko aprūpi.  Rūpējoties par veselāku sabiedrību, „Mēness aptieka” pandēmijas laikā radusi iespēju arī līdz 20 % samazināt cenas 200 pieprasītiem aptiekas produktiem. Vienlaikus „Mēness aptiekas” produktus un arī zāles tagad ir iespējams pasūtīt piegādei uz mājām, kā arī darbojas ērts un drošs e-mēnessaptiekas pakalpojumu piedāvājums un ir ērti pieejamas farmaceita konsultācijas tiešsaistē. 

Esam lepni būt uzņēmumu grupā veselākai sabiedrībai!

  • Kopā ar Centrālās laboratorijas speciālistiem, kuri kā viena no lielākajām laboratorijām Latvijā jau vairāk nekā gadu bez brīvdienu pārtraukumiem turpina veikt koronavīrusa SARS-CoV-2 analīzes, ņemot paraugus vairāk nekā 30 paraugu paņemšanas vietās visā Latvijā. Vienlaikus „Centrālā laboratorija”, piedāvājot vairāk nekā 800 vispārējus un specifiskus testus, apkalpo vairāk nekā 10 000 klientu dienā, sniedzot plaša spektra mūsdienīgus laboratoriskos pakalpojumus visas Latvijas iedzīvotājiem.
  • Kopā ar Veselības centru apvienību, kuras mediķi aizvadītajās Lieldienu brīvdienās VCA vakcinācijas centros vakcinējuši vairāk nekā 3000 cilvēku visā Latvijā un šo darbu turpina. Brīvdienās strādāja 30 VCA vakcinācijas brigādes. Vienlaikus VCA mediķi sniedz rehabilitācijas pakalpojumus Covid-19 pacientiem, var sniegt atbalstu vīrusa pacientiem, kuri ārstējas ambulatori. VCA speciālisti Rīgā un lielākajās reģionu pilsētās – Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, kā arī Talsos, Madonā un Saldū 12 poliklīnikās un 5 doktorātos – nemainīgi arī krīzes apstākļos turpina sniegt iedzīvotājiem tik nepieciešamos ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus.
  • Kopā ar Latvijas uzņēmumu „Recipe Plus” – lieltirgotavu, kas papildus ikdienas darbam apņēmusies izvadāt visas valstī piegādātās vakcīnas pret Covid-10 Rīgā, Rīgas reģionā un valsts Rietumu rajonos kopumā divām trešdaļām Latvijas iedzīvotāju. Iepriekšējās nedēļās „Recipe Plus” īpaši novērtēta par operativitāti un atbildību. Lieltirgotavas darbinieki arī turpina izvadāt īpašajā temperatūras režīmā pārvadājamās „Pfizer-BioNTech” vakcīnas, kuras pēc piegādes no ražotāja tiek uzglabātas Valsts asinsdonoru centrā. Tās ir  ilgtermiņa saistības, kas vēlreiz apliecina Latvijas lieltirgotavas īpašo lomu valsts drošībai un veselības aprūpes stabilitātei.
Lai apskatītu šo video, lūdzu, piekrīti mārketinga sīkdatnēm.

Uzņēmumu grupa veselākai sabiedrībai – „Repharm”.