Raksti

„Mēness aptiekas” sveicieni  Latvijas Paralimpiskās komitejas  sportistus spēcinās sasniegumiem jaunajā gadā

„Mēness aptiekas” sveicieni Latvijas Paralimpiskās komitejas sportistus spēcinās sasniegumiem jaunajā gadā

„Mūsu redzējumā apbrīnas vērta ir tā intensitāte, ko dažādos virzienos spēj realizēt Latvijas Paralimpiskā  komiteja, un sirsnīgā tradīcija pirms Ziemassvētkiem apciemot paralimpiešus,  arī šogad sagādājusi abpusēju prieku un gandarījumu.  “Tās ir daudzveidīgas komandu sacensības starptautiskā līmenī un Latvijas mērogā, tie ir atkal un atkal jauni starti individuālajos sporta veidos, tās ir sporta dienas, kuru galvenais mērķis ir aktīvai sportiskai ikdienai piesaistīt aizvien jaunus dalībniekus. Visa pamatā daudzi jo daudzi pacietīgi ikdienas treniņi un nerimstoša paraolimpiskā sporta entuziastu, organizatoru un treneru enerģija to visu pārskatot, rosinot, organizējot un veidojot arī sportisku kopības sajūtu,” paralimpiešu veikumu šajā gadā visu „Mēness aptiekas”  farmaceitu kolēģu vārdā uzteic Ērika Pētersone. 

„Mēness aptieka” kā Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsors ir parūpējusies par veselīgiem sveicieniem paralimpiešiem un īpašiem sveicieniem bērniem, kuri čakli trenējas Bērnu un jauniešu para sporta apvienības paspārnē. Dāvanu sagādāšana un nogādāšana – tas ir īpašs vienojošs notikums visam „Mēness aptiekas” kolektīvam, jo katrā aptiekā, katrā uzņēmuma nodaļā šogad ir cītīgi sekots paraolimpiešu sportiskajiem panākumiem un svētku sveiciens jaunajiem sportistiem tiek sūtīts ar īpašu siltumu. 

Piemēram, svaigā atmiņā visiem ir Latvijas Paralimpiskās komitejas komandas izcilie starti un rezultāti International Wheelchair & Amputee Sports (IWAS), kur, novembrī piedaloties pasaules mēroga sacīkstēs Portugālē, mūsu sportisti izcīnījuši 18 medaļas dažādās disciplīnās un izpildīti normatīvi 2023. gada pasaules čempionātam. Tikko decembrī Latvijas izlase sēdvolejbolā Francijā piedalījās 2022. gada Eiropas čempionātā B divīzijā. Bet gada sākumā visi karsti jutām līdzi Latvijas Ratiņkērlinga komandai, un tā no Pekinas atgriezās Rīgā no ziemas paralimpiskajām spēlēm, sīvā cīņā iekļuvusi 9. vietā pasaules spēcīgāko ratiņkērlinga komandu vidū. Komanda apliecināja, ka tā ir pasaules ratiņkērlinga elitē. Ir gūtas izcilas balvas individuālajos sporta veidos, viena no spilgtākajām – uzvara pasaules čempionātā jāšanas sportā paraiejādē.Tie ir tikai daži pieturas punkti sportiskajā paralimpiešu 2022. gada kalendārā.

„Mēness aptiekas” valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene pirms svētkiem teic: “Mēs atbalstām Latvijas Paralimpisko komiteju un jaunos sportistus –  esam gandarīti, ka varam dot savu artavu viņu izaugsmē. Šogad visi bijuši ļoti aktīvi, un mēs “Mēness aptiekā” patiesi lepojamies ar daudzu jo daudzu sportistu labajiem panākumiem treniņos, dažādās sacensībās un Ziemas paralimpiskajās spēlēs! Tas ir neaizmirstami! Mēs turpināsim turēt īkšķus par katru sportistu soli pretim lielām un mazām sporta uzvarām un vēlam veiksmīgu un veselīgu Jauno gadu!”

Ar jaunām cerībām nākamo gadu gaida arī Bērnu un jauniešu parasporta apvienības prezidente Natālija Novikova: „Mums ikreiz pirms jaunā gada prātā jau ir  plāni, kurus kopā ar bērniem varēsim īstenot nākamajā gadā. Tāpēc ir lieliski, ka varam bērnus svētkos iepriecināt, lai ikvienam raisītu pozitīvas emocijas un rosinātu aktīvai sportiskai ikdienai Jaunajā gadā.”

Lai sekmētu paralimpiskā sporta attīstību Latvijas reģionos, to popularizētu bērnu un jauniešu vidū, kā arī nodrošinātu profesionālo parasportistu dalību starptautiska līmeņa sacensībās, “Mēness aptieka” ir Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsors, sniedzot atbalstu 120 000 eiro gadā. “Mēness aptiekas” sniegtais atbalsts aptver 27 dažādus paralimpiskos un pielāgotos sporta veidus, iesaistot vairāk nekā 6000 cilvēku visā Latvijā.

Foto: „Mēness aptiekas” dāvanas ceļo pie saņēmējiem Latvijas Paralimpiskajā komitejā:

https://failiem.lv/u/gkubjqd96

Aptieku uzņēmumam „Mēness aptieka” ir gan nelielas aptiekas reģionos, gan klientu iecienītas aptiekas tirdzniecības centros, poliklīnikās. Uzņēmumam ir aptiekas ar doktorātu līdzās, diennakts aptiekas un aptiekas ar zāļu izgatavošanas funkciju. „Mēness aptiekas” zīmols ir arī vienai no vecākajām Rīgas aptiekām – “Vecpilsētas aptiekai”, kas savas funkcijas pilda jau vairāk nekā 200 gadus, kā arī visiem zināmajām diennakts aptiekām  Rīgā – „Kamēlijas aptiekai” un „Jaunajai Torņakalna aptiekai”. „Mēness aptieka” radījusi iespēju arī attālinātām farmaceita konsultācijām un piegādā aptiekas produktus (nepieciešamības gadījumos arī recepšu medikamentus) uz mājām.