Raksti

Pasargā sevi no saslimšanas ar gripu!

Pasargā sevi no saslimšanas ar gripu!

Kā ik gadu, sākoties ziemai, Latvijā sākas arī gripas sezona. Gripas vīruss var izrādīties ļoti bīstams ikvienam cilvēkam un iznākums var būt arī letāls, tādēļ jācenšas darīt visu iespējamo, lai izvairītos no saslimšanas vispār kā tādas.

Svarīgi ir stiprināt organisma dabiskās aizsargspējas un imunitāti. Aptiekā šim nolūkam ir iespējams iegādāties dažādus kombinēta sastāva uztura bagātinātajus, no kuriem vislabāk izvēlēties tādus, kas satur ehinaceju, ķiploku, ingveru, cinku un selēnu, piemēram, Immunup, Immunace ar ehināceju. Saaukstēšanās un gripas sezonas laikā ieteicamā C vitamīna deva pieaugušam cilvēkam ir līdz 1 000 mg dienā. Tā kā C vitamīns pieder pie ūdenī šķīstošo vitamīnu grupas un lai nodrošinātu pilnīgāku tā uzsūkšanos, labāk izvēlēties lietot to ilgstošas darbības kapsulās, piemēram, OlimpLab Gold-C vitamīns, kas nozīmē, ka tas izdalīsies organismā pakāpeniski visas dienas garumā.

Gan saaukstēšanās, gan gripas vīrusu profilaksei ik rītu pirms došanās ārpus mājas var lietot speciāli tam paredzētas pretvīrusu ziedes, kuras smērē zem deguna, lai pasargātu organismu no vīrusa ieelpošanas, piemēram, Larifan Ungo.

No iekšķīgai lietošanai paredzētiem preparātiem pretvīrusu darbība ir homeopātiskajiem bezrecepšu medikamentiem, kurus var lietot gan profilaktiski, gan pie saslimšanas.

Visas gripas un saausktēšanās sezonas laikā organismam par labu nāks, ja regulāri dzersiet dažādas tējas, piemēram, Dr.Pakalns "Imunitātei" vai Dr.Tereško "Imunitātei", ar ingveru un medu. Imunitāti spēcinoša iedarbība būs arī siltam upeņu dzērienam ar ingveru.

Tā kā gripa pieder pie vīrusu saslimšanām, tad slimība ir lipīga un tās sezonas laikā ir svarīgi regulāri mazgāt rokas, it sevišķi pēc atrašanās sabiedriskās vietās tādās kā sabiedriskais tranports vai ēdināšanas iestādes. Ja vien tas ir iespējams, tad labāk izvairīties no masu pasākumu apmeklēšanas, kuros varētu pastāvēt paaugstināts inficēšanās risks.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Autore: Nellija Majore

http://menessaptieka.blogspot.com/2017/01/pasarga-sevi-no-saslimsanas-ar-gripu.html