Raksti / Jaunumi

Aizmirsti par pigmentācijas plankumiem ar Eucerin ANTI-PIGMENT

Aizmirsti par pigmentācijas plankumiem ar Eucerin ANTI-PIGMENT

Pigmentācijas plankumi jeb hiperpigmentācija ir ādas stāvoklis, kad ādā veidojas tumši plankumi, ādas pigmenta – melanīna, pārprodukcijas dēļ.  Ādas šūnas, ko sauc par melanocītiem, ražo tumšo pigmentu - melanīnu, kas piešķir mūsu ādai krāsu un nodrošina dabisku aizsardzību pret saules gaismu. Pārmērīga saules iedarbība, hormonālā darbība, novecošanās un ādas bojājumi vai iekaisumi var izraisīt melanīna sintēzes palielināšanos un veicināt hiperpigmentāciju.

Lai arī hiperpigmentēta āda parasti ir nekaitīga, tā var radīt raizes un ietekmēt dzīves kvalitāti cilvēkiem, kuri ar to saskaras. Visbiežāk nevēlama pigmentācija rodas vietās, kur āda vairāk pakļauta nelabvēlīgam saules starojumam, piemēram, seja, pleci, rokas. Tomēr jāatceras, ka nereti zem nevainīga saules plankuma var slēpties arī ādas audzējs, tādēļ, pirms jebkuras pigmentācijas terapijas – ir jāveic veidojumu diagnostika pie ārsta! 

Saule ir viens no lielākajiem pigmentāciju izraisošiem faktoriem, taču hiperpigmentācija var rasties arī citu iemeslu dēļ. Hormonālās svārstības, piemēram,  grūtniecība vai hormonterapijas preparātu lietošana var veicināt  “grūtniecības plankumu” jeb melazmas veidošanos, savukārt dažādas ādas saslimšanas, piemēram pinnes - var veicināt pēciekaisuma pigmentāciju.

Lai preventīvi pasargātu savu ādu no pigmentācijas plankumu veidošanās, āda rūpīgi jāaizsargā no saules iedarbības ikdienā. Tas ir komplekss pasākums, kura laikā ir jāveic noteikta ikdienas profilaktiskā rutīna, kas ietver sevī saules aizsardzības un pigmentāciju mazinošo līdzekļu lietošanu, kā arī speciālas procedūras dermatologu uzraudzībā klīnikā.

1. Saules aizsardzība

Ikdienā vēlams lietot aizsarglīdzekļus ar augstu SPF faktoru, ne mazāku par SPF30. Nelietojot līdzekļus ar SPF, pigmentācijas izpausmes var pasliktināties.

2. Kopjošā un pigmenta mazinošā terapija mājas apstākļos

Vēlams lietot sejas kopšanas līdzekļus, kas satur aktīvās vielas (piem. tiamidolu, askorbīnskābi), un, kuras palīdz novērst pirmās nevēlamās pigmentācijas izpausmes un ļauj paildzināt un uzturēt klīnikās veikto pigmentāciju mazinošo procedūru iegūtos rezultātus. Šī pigmentu mazinošā ādas kopšana mājās nav agresīva, tā ir ērti lietojama un to var izmantot visu gadu vai vairākas reizes gadā.

EUCERIN radījis produktus, kas nodrošina rezultātus cilvēkiem ar nevienmērīgu ādas toni un pigmentācijas problēmām.

Izrāviens ādas kopšanā pret pigmentāciju!

EUCERIN ANTI-PIGMENT līnijas produkti - ideāls risinājums vienmērīga ādas toņa iegūšanai.

To spēja samazināt tumšos plankumus, slēpjas Beiersdorf patentētajā sastāvdaļā - Tiamidols, kura iedarbības potenciāls pigmentācijas mazināšanā tika novērtēts, testējot 50 000 dažādu sastāvdaļu. EUCERIN panākuma atslēga meklējama arī potenciālo sastāvdaļu testēšanas metodikā. Visas līdzšinējās sastopamās formulas bija testētas uz sēņu enzīmiem, savukārt EUCERIN veikto klīnisko pētījumu laikā, aktīvās vielas tika testētas uz cilvēku enzīmiem, lai precīzi noteiktu to potenciālo efektivitāti. Šajos klīniskajos pētījumos tiamidols uzrādīja iespaidīgus rezultātus, iedarbojoties uz hiperpigmentācijas pamatcēloni, samazinot melanīna ražošanu, tādējādi pierādot savu efektivitāti ādas pigmentācijas samazināšanā.

Novatoriskā un efektīvā sastāvdaļa - tiamidols ir galvenā aktīvā viela visos EUCERIN ANTI-PIGMENT līnijas produktos, un ir klīniski un dermatoloģiski pierādīts, ka lietojot produktus ar tiamidolu pirmie rezultāti redzami jau 2 nedēļu laikā. Lietojot regulāri stāvoklis nepārtraukti uzlabojas, un tas palīdz novērst atkārtotu pigmentācijas plankumu parādīšanos.

Noskaties Petras Mayer (Vācija) aizkustinošo pieredzes stāstu par to, kā viņai izdevās samazināt pigmentācijas plankumus!

Lai apskatītu šo video, lūdzu, piekrīti mārketinga sīkdatnēm.