Raksti

„Mēness aptieka” cietušajiem Ukrainā nosūta nākamo medikamentu ziedojumu

„Mēness aptieka” cietušajiem Ukrainā nosūta nākamo medikamentu ziedojumu

„Mēness aptieka” turpina ziedot medikamentus un medicīnas preces Ukrainas karā cietušajiem. Atsaucoties sabiedriskās organizācijas „Viegli palīdzēt”, „Mēness aptieka” un lieltirgotava „Recipe plus” ar zālēm un medikamentiem sakomplektējusi jaunu palīdzības sūtījumu, kas jau tuvākajā laikā nonāks Ukrainā.

“Cilvēkiem Ukrainā ir vajadzīgs  daudzveidīgs medicīniskais atbalsts, turklāt tas nepieciešams tieši tagad. Rīkojamies operatīvi un aicinām arī mūsu partnerus līdzdarboties. Kopīgiem spēkiem varam kravas ātri un efektīvi nogādāt Ukrainā, glābjot cilvēku dzīvības,” teic „Repharm” farmaceitisko uzņēmumu valdes priekšsēdētāja Vilma Druliene.

„Mēness aptiekas” ziedojuma sūtījumu ar pārsienamajiem materiāliem, antibiotikām, pretsāpju medikamentiem un citiem vajadzīgiem preparātiem nogādā sabiedriskajai organizācijai “Viegli palīdzēt”, kas koordinē palīdzību uzbrukumos cietušajiem  Ukrainā. 

“Šajās dienās strādājam ar īpašām domām un rūpēm par cietušajiem Ukrainā. Starp viņiem ir arī mūsu – ”Repharm” uzņēmumu grupas  – darbinieku tuvinieki. Mēs meklējam dažādus veidus, kā palīdzēt, un līdztekus medicīnas preču ziedošanai esam gatavi uzņemt cilvēkus no Ukrainas, nodrošinot gan darbu “Repharm” grupas uzņēmumos, gan dzīvessvietu. Turpināsim sekot notikumiem un sniegsim palīdzību cietušajiem Ukrainā,” saka V.Druliene.

Ātri atsaucoties Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas aicinājumam, „Mēness aptieka” jau 25.februārī karadarbībā cietušajiem Ukrainā nogādāja pirmo atbalsta sūtījumu, kurā bija 10 000 iepakojumu ar medicīniskajām marles saitēm un 10 000 vienreizlietojamo medicīnisko cimdu pāru.