Raksti

„Mēness aptiekas” komanda Rimi Rīgas maratonā skries kopā ar Bērnu un jauniešu parasporta apvienības jauniešiem

„Mēness aptiekas” komanda Rimi Rīgas maratonā skries kopā ar Bērnu un jauniešu parasporta apvienības jauniešiem

„Mēness aptieka” atbalstot bērnu un jauniešu parasporta attīstību Latvijā,  Rimi Rīgas maratona skrējienā dosies kopā ar 25 dalībniekiem no Bērnu un jauniešu parasporta apvienības. Tāpat „Mēness aptiekas” komandā dažādās distancēs šogad startēs vairāk nekā 70 dalībnieku. „Mēness aptieka” jau ir sagatavojusi arī visu nepieciešamo lielajai masāžas teltij, kas pēc distances veikšanas būs pieejama 42 kilometru distances un pusmaratona skrējējiem.   

„Mēness aptieka” valdes priekšsēdētāja  Vilma Druliene:

„Mums ir nozīmīgi būt šī vērienīgā veselīga un aktīva dzīvesveida notikuma dalībniekiem un atbalstītājiem. Ikvienam maratona dalībniekam katrs jauns starts ir jauna iespēja. Katrs skrējiens apliecina spējas pārvarēt grūtības un mērķtiecību, lai sasniegtu izvirzītos uzdevumus. Mūsu atbalsts bērnu un jauniešu parasporta attīstībai Latvijā ir joma, kurā vienojas divas nozīmīgas prioritātes – rūpes par veselību un arī atbalsts izglītībai. „Mēness aptieka” ir kopā ar tiem, kurus vada nozīmīgi centieni, kuriem ir lieli mērķi, bet to sasniegšanai nereti vajadzīgs spēcīgāks atbalsts un iedvesmojoša  līdzdalība. Esmu pārliecināta, ka skrējiens kopā ar jaunajiem parasportistiem būs avots savstarpējai iedvesmai.” 

Bērnu un jauniešu parasporta apvienības prezidente Natālija Novikova:  

„Līdzdalība Rimi Rīgas maratonā mūsu audzēkņiem ir liels, iedvesmojošs notikums.  Viņu fiziskajai un mentālajai attīstībai, reakcijas ātruma trenēšanai īpaši nozīmīgs ir regulārs sports, un lielākoties katram bērnam ir vajadzīga individuāla programma,  ko nodrošināt pašu spēkiem ģimenēs ir grūti. Tādēļ ir nozīmīgs patstāvīgs atbalsts nodarbībām trenera vadībā. Iespēja kopīgi piedalīties maratonā – tie mums ir kopīgi svētki, kas apliecina, ka ikdienā veltītajām pūlēm ir liela nozīme. Tas ir lielisks iemesls būt visiem kopā, būt kustībā un kopīgi papildināt savu pieredzi un iespēju robežas.”  

 „Mēness aptiekas” lielajā masāžas teltī 11. Novembra Krastmalā tiks gaidīti garo distanču (42 un 21 km) skrējēji, lai pēc finiša varētu parūpēties par savu veselību un labsajūtu, tādējādi izvairoties no iespējamām skrējiena slodzes radītām veselības problēmām. Arī iepriekšējos gados vairāki simti maratona un pusmaratona dalībnieku labprāt ir izmantojuši šo iespēju. Šogad būs iekārtoti 10 masāžas galdi, pie katra no tiem strādās divi masieri Masāžai jau ir  pieteikušies 278 cilvēki.

Kopš 2020. gada „Mēness aptieka” ir Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsors.